if_photoif_put_inmenu
БУД-МАГ
Зателефонуйте нам!
+38 (096) +38 (096) 809-08-87 Показати

Гарантія

Відповідно до "Законом про захист прав споживача"  покупці мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки. Зверніть увагу! Обміну або поверненню  підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. При цьому повинна  бути збережена оригінальна упаковка з усіма компонентами і не порушена комплектація. У вас повинен бути будь-який офіційний документ, що підтверджує  оплату товару.


Порядок перевірки комплектності та цілісності товару

Кожен покупець зобов'язаний перевірити комплектність і цілісність товару при купівлі або при отриманні товару на транспортних організаціях.  Претензії по некомплектності та пошкоджень після продажу і після отримання на транспортних організаціях не приймаються! Якщо товар був  відправлений транспортною організацією в Ваш населений пункт, одержувач зобов'язаний перевірити комплектність відразу ж на транспортній організації  до отримання товару. Якщо виявляється, що товар пошкоджений і розірвана / пошкоджена упаковка, одержувач повинен написати відповідну  заяву на відповідній транспортної організації, здзвонитися з нами і, якщо не влаштовує такий товар, повернути його назад відправнику  - Нам. Причому, повернути товар - це відмовитися від товару відразу на транспортній організації не отримуючи його! А  не отримати його, поїхати додому, а  потім відправити з претензією. Звертаємо Вашу увагу ще раз, що претензії по некомплектності та пошкоджень товару, після того як Ви його  забрали з транспортної організації, не приймаються!
Для уникнення непорозумінь перевіряйте товар на транспортній організації при отриманні товару!


Порядок повернення при рекламаціях за якістю

Якщо товар, який Ви отримали, відразу ж не працює або з явним виробничим дефектом, Ви можете його повернути і замінити на такий же новий  робітник або просто повернути і отримати назад сплачені за нього гроші.

При рекламації по якості під час експлуатації товару, першим ділом Ви повинні звертатися в сервісний центр. Сервісний центр визначить  гарантійнсоть / негарантійний рекламації. За гарантії товар буде відновлений безкоштовно. Якщо випадок не гарантійний & ndash; Ви повинні будете  оплатити послуги сервісного центру.

Обмін на новий або повне повернення вже експлуатувалося товару можливий тільки після висновку авторизованого виробником / ТМ сервісного  центру про те, що умови використання даного товару не порушені і товар вийшов з ладу через заводський дефект.

Обмін або повернення проводиться тільки в нашому офісі або у офіційних представників нашого магазину в робочий час. Доставка товару проводиться  покупцем.

Для здійснення обміну або повернення покупцям з регіонів: всі витрати на доставку товару - оплата пені, пересилання товару і грошей, транспортні  витрати (від покупця до магазину / від магазину до покупця) оплачуються Вами самостійно! Необхідно заздалегідь повідомити про повернення / обміні  і причини!

ВАЖЛИВО! До повернення приймається товар повністю комплектний, з повною документацією, оригінальною упаковкою, що не пошкоджений і не має слідів  експлуатації! В іншому випадку, ми маємо право відмовити Вам у обмін або повернення товару.

Повернення грошей можливе в день надходження товару до нас в офіс з необхідним пакетом підтверджуючих документів або, у разі відсутності необхідної  суми в касі, протягом 7 днів.


За законом гарантія втрачає силу в наступних випадках:

 •    пошкоджені будь-які захисні знаки фірми-виробника або фірми-продавця: стікери, наклейки, голограми, пломби та ін;
 •    серійні номери на виробах або їх маркування не відповідають відомостям, позначеним в гарантійному талоні;
 •    вироби піддалися ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки;
 •    дефекти викликані внаслідок застосування товару з метою, що не відповідає встановленій сфері застосування даного товару, зазначеної в керівництві  по експлуатації;
 •    виріб пошкоджено або вийшло з ладу у зв'язку з порушенням правил і умов установки, підключення, адаптації під місцеві технічні умови  покупця, експлуатації, зберігання і транспортування;
 •    обладнання пошкоджено внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових факторів та інших ситуацій, що не залежать  від продавця;
 •    виріб має виражені механічні та / або електричні пошкодження, отримані в результаті яких-небудь дій покупця, або сторонніх  осіб;
 •    виникло пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або тварин;
 •    дефекти викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації;
 •    представником сервісної служби було помічено використання позаштатних режимів або параметрів роботи обладнання або його компонентів (частот,  напружень та ін.);
 •    обладнання було пошкоджено в результаті використання неякісних та / або несправних (зокрема механічно пошкоджених), або нестандартних  змінних носіїв.