if_photoif_put_inmenu
БУД-МАГ
Зателефонуйте нам!
+38 (096) +38 (096) 809-08-87 Показати

Оплата

Ви вибрали товар в каталозі інтернет магазину і хочете купити бажане?

Ви можете:

* Зв'язатися з нами по телефону, ICQ або Skype і зробити замовлення на покупку товару безпосередньо оператору.
* Зробити замовлення безпосередньо на нашому сайті інтернет-магазину шляхом додавання необхідного товару в корзину. Заповнивши реєстраційну форму, Ви зможете відправити нам заявку на покупку товару.
Наш оператор виставить рахунок-фактуру і відправить Вам по електронній пошті або по факсу. Отриманий рахунок Ви можете оплатити в будь-якому банку.

 

Оплата приймається від фізичних осіб, підприємців або підприємств.

Готівкова


Оплата готівкою можлива тільки при покупці в м Біла Церква або Київській області (доставка кур'єром), а також у пунктах самовивозу в регіонах України та у відділеннях Нова пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

 

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

   Разом з рахунком на оплачений товар ми відправляємо відповідний чек.

Після отримання 100% передоплати ми зможемо організувати доставку Вашого товару по Україні.

 

Термін дії рахунка-фактури:

* Термін дії рахунку - 1 банківський день від дати його виписки;
* Якщо Ви збираєтеся оплачувати прострочений рахунок, необхідно зв'язатися з нами для уточнення наявності товару на складі.
   Гарантія отримання Вами товару: при перерахуванні грошей на наш розрахунковий рахунок згідно з виписаним рахунком-фактурою у нас виникає боргове зобов'язання перед Вами. Підтверджуючим документом є платіжне доручення з банку або виписка з Вашого рахунку.